Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Piły optymalizujące – szukam sklepu, gdzie je kupię..

03-13-2017, 12:14 PM
Witam wszystkich. Chciałbym zakupić jakieś dobre i profesjonalne sprzęty typu pił optymalizujących. Moja praca opiera się w dużej mierze na obróbce drewna i cięciu różnych drewien itp. do tego trzeba mieć odpowiedni sprzęt – chcę w taki zawinestować. Dlatego też uznałem, że napiszę tutaj temat na forum i może ktoś mi coś poleci z was? Na pewno bardzo mi zależy na jakości sprzętów, nie chcę bowiem zainwestować w nic kiepskiego. Może ktoś z was mi coś dobrego poleci? Będę bardzo wdzięczny za namiary na dobre piły i firmę, która się tym zajmuje..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2017, 01:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2017 11:29 PM przez notariusz.)
Ojj… jak chcesz dobre piły optymalizujące to bez wątpienia musisz odwiedzić stronkę: mtm-maszyny.pl/pl/92-pily-poprzeczne-i-specjalne bo tam mają naprawdę bardzo dobry sprzęt, który spokojnie możesz wykorzystywać właśnie w swojej pracy, przez długie, długie lata. To naprawdę świetna opcja dla każdej osoby, która narabia z produktami drewnianymi i drewnopodobnymi. Takie piły to jest mega inwestycja, bo naprawdę świetnie się na nich pracuje (wiem, bo mój kumpel ma warsztat i ma taki sprzęt). Także generalnie to udaj się na tę stronkę i kup dla siebie sprzęt tego typu Wink
03-13-2017, 02:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2017 11:29 PM przez notariusz.)
ja też nie mogę powiedzieć złego słowa o firmie MTM Maszyny bo mają tam sprzęty na naprawdę światowym poziomie, idealnie do obróbki drewna ale nie też nie tylko. Bo praktycznie każda firma, zajmująca się techniczną pracą może znaleźć tam coś dla siebie. Na pewno bardzo się opłaca zakupić taki sprzęt, bo bardzo pomaga w każdej pracy i pozwala zostawić konkurencję daleko z tyłu.
03-13-2017, 05:08 PM
To już wiem gdzie w takim wypadku zainwestujemy pieniądze ze swojego warsztatu stolarskiego. Naprawdę nam dobrze idzie biznes, ale właśnie czujemy, że chcemy się rozwijać. Też w takim wypadku pomyślimy o zakupie m.in. tych pił optymalizujących. Fajnie, że odwiedzięłm ten wątek na forum bo jednak sporo mi dał do myslenia.
03-13-2017, 05:48 PM
O lol.. ja niestety w ogóle się nie znam na obróbce drewna czy technicznych maszynach
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS