Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Opinie o drzwiach automatycznych, czy warto?

01-26-2017, 10:43 AM
Myślałam sporo o generalnym remoncie mojego butiku. Jakby nie spojrzeć to dyponuję sporą przestrzenią która jest trochę źle zaaranżowana przez co nie budzi takich emocji jak salony większych marek. Chciałam was zapytać o drzwi automatyczne, co o nich sądzicie jako klienci a może i posiadacze – to do właścicieli sklepów itd. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-26-2017, 11:31 AM
Cześć. Wydaje mi się że to dobry pomysł zainwestować w drzwi automatyczne, szczególnie jeśli masz dużo miejsca jak sama piszesz. Odpowiednie wejście od razu nastraja klienta w konkretny sposób i przesądza czy coś kupi czy nie. Mówię to już jako menadżer salonu – co prawda nie jestem właścicielem ale na przestrzeni lat zdązyłem dużo zauważyć w zachowaniu klientów wynikającym z wystroju. Jeżeli będziesz się decydować to warto zamówić w tym poznańskim sklepie - http://drzwiwloskie.pl/drzwi-automatyczne/. Mają dobre ceny i słyną z wysokiej jakości.
01-26-2017, 01:13 PM
Wydaje mi się że nie stracisz na wymianie drzwi jak i ogólnie na remoncie. Zmiana aranżacji to coś nieuniknionego jeśli chcesz zdobywać nowych klientów i podtrzymywać zainteresowanie obecnych. Zawszy byłam tylko kleintem ale tak mi się własnie wydaje że oprócz cen i dobrej obsługi bardzo wazne jest dobre opakowanie Smile
01-26-2017, 01:39 PM
W DOM-BUD Serwis zamawiałam drzwi do nowego biura i prywatnego domu i bardzo sobie chwalę jakość i ceny. Obsługa także bardzo pomocna, doradzili mi pod wzgledem technicznym jakie wybrać do róznych szerokości przejść itd. Jednym słowem polecam, bo warto.
01-26-2017, 04:05 PM
Jak widzę wywiązała się nam ciekawa dyskusja, bardzo dziękuję wszystkim za posty. Miedzy innymi na podstawie waszych opinii postanowiłam że zrobię ten remont i wstawię drzwi automatyczne, bo mam akurat wolne środki na taką inwestycję a szkoda byłoby nie wykorzystać okazji, dziękuję i pozdrawiam.
01-26-2017, 06:26 PM
Pozostaje życzyć powodzenia i wielu klientów Smile. Będę się rozglądał gdzie na mieście wstawiają takie drzwi to Cię odwiedzę i kupię coś dla żony Tongue
01-26-2017, 07:28 PM
Hehe, nie ma sprawy, czekam ;]. Temat do zamknięcia Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS