Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Opieka Niemcy – jak szukać takiej pracy?

08-17-2017, 08:33 AM
Witam. Chciałabym wyjechać do pracy do opieki nad osobami starszymi. Wiele słyszałam na temat takich prac, podobno ma się darmowe wyżywienie i zakwaterowanie, zarobki są dobre a przy tym można wyjechać na krótki czas jak się chce a potem. To by mi bardzo odpowiadało. Nie wiem tylko jak i gdzie szukać takiej pracy… podpowiecie coś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-17-2017, 09:06 AM
A nie masz w swoim otoczeniu kogoś kto by tak pracował? W mojej miejscowości jest osoba która sama tak zaczęła jeździć (nie wiem jak) a potem pociągnęła co najmniej kilka osób za sobą. Najfajniej by było jakbyś mogła właśnie tak wyjechać
08-17-2017, 09:24 AM
jakby koleżanka miała taką możliwość to pewnie by tu nawet nie napisała Smile
08-17-2017, 11:02 AM
Dokładnie. Nie, niestety nie mam nikogo takiego co w sumie jest dość dziwne bo słyszałam że bardzo dużo osób z Polski tak wyjeżdża. Niestety nie z mojego otoczenia więc muszę szukać na własną rękę jeśli chcę wyjechać. A naprawdę chciałabym
08-17-2017, 01:40 PM
No to poradzę ci żebyś uważała, wyjazd za granicę może być ryzykowny jeśli korzysta się z wątpliwych ofert albo nieopłacalny. Najlepiej będzie chyba skorzystać z usług firm które załatwiają taką pracę bo wtedy możesz mieć pewność że wszystko będzie ok i tak jak obiecują. Choć pewnie nie wszystkie te firmy są tak samo godne uwagi i zaufania
08-17-2017, 02:36 PM
Fajnie by było jakby ktoś znał i polecił taką firmę…
08-17-2017, 03:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-21-2018 11:10 PM przez notariusz.)
Ja chyba pomogę, znam dobrą firmę załatwiającą opiekę w Niemczech, podaję link bezpośrednio od ofert pracy na ich stronie: laxocare.pl/oferty-pracy/ ale polecam też zapoznać się z tym co ta firma pisze o swoich usługach. Na pewno można im zaufać, warunki są dobre i przejrzyste
08-17-2017, 06:30 PM
Dzięki
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS