Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsługa kwiatowa ślubu i wesela.

05-12-2016, 11:35 AM
Dzień dobry. Planujemy w przyszłe lato ślub ale wesele ma być trochę nietypowe – chcemy żeby odbył się w ogrodzie naszych rodziców. Jest ogromny więc planujemy białe namioty, muzykę z odtwarzacza ale porządnie nagłośnioną i oczywiście dużo kwiatów. Ja wiem, że to jeszcze kupa czasu, ale chce już teraz wstępnie obgadać swoje pomysły z jakąś sensowną kwiaciarką, która mi powie czy aby na pewno dadzą się one zrealizować. Czy ktos może mi powiedzieć gdzie w Krakowie znaję profesjonalistów od kwiatów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2016, 02:07 PM
Ciekawy pomysł, chyba rzadko spotykany. Pewnie chcecie girlandy i stojaki, kwiaty na stołach? Powiem ci, że najpiękniejsze kwiaty w Krakowie dostaniesz w kwiaciarni Motyli Raj. Ja u nich zamawiałam bukiet na rocznicę ślubu rodziców, ale myślę, że będą w stanie takie zamówienie też zrealizować. Wszystkiego sama musisz sie wywiedzieć.
05-12-2016, 04:08 PM
Tak, chcemy girlandy w namiotach ale głównie oplatające stojaki namiotów, aby wyglądały atrakcyjniej. Na pewno na stołach też mają się znaleźć, ale również chodzi mi o wielkie bukiety na wysokich wazonach, żeby cały ogród wyglądał jak piękna sala balowa. Akurat ogród rodziców się do tego świetnie nadaje. Zastanawiałam się gdzie w Krakowie dostarczają kwiaty na wesela, ale z tego co widzę to w tej kwiaciarni właśnie tak robią. To świetnie, bo zabrałoby mi to z głowy duzo kłopotu. A jaki ty miałaś bukiet ślubny?
05-12-2016, 04:41 PM
Ślub brałam juz dobrych 10 lat temu, więc nei wiem jakie są trendy teraz. Mój bukiet ślubny składał się z 11 cantaresek w kolorze ecru, poprzewijanych bordową wstęgą, w ktorą wszyte były maleńkie perełki i kryształki. Dzięki temu nie było ich widac na pierwszy rzut oka ale cudownie mieniły się w słońcu. Nawiązywało to do kolorów przewodnich naszego slubu i wesela czyli ecru i bordo, które były obecne na stołach, w butonierkach drużbów i w sukenkach moich druhen. Wszystko pięknie ze sobą współgrało.
05-12-2016, 06:51 PM
Mi też bardzo zależy, żeby wszystko pasowało, jednak głównie chcemy kolor biały.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS