Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nowoczesne buty piłkarskie -opinie o Hypervenom.

06-18-2019, 06:01 AM
Zawsze bardzo sceptycznie podchodziłem do nowości, zwłaszcza tych na rynku odzieżowym i obuwniczym. Sporo razy natknąłem się na takie promocje, a później okazywało się, że w zamian za wysoką zapłatę otrzymuje produkt praktycznie bezwartościowy. Dlatego teraz szukam pewniaka w zakresie gry w piłkę. Podobno modele ze skarpetami bardzo dobrze wypadają. Jakie jest wasze zdanie na temat tych butów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-18-2019, 08:05 AM
Jak na moje to lepszych butów na rynku obecnie nie ma. Świetnie ułożona stopa może wtedy wyczyniać praktycznie wszystko. Wiele osób ma swoje zdanie o Hypervenom i co najważniejsze jest to zdanie maksymalnie pozytywne. Opinii o Hypervenom na pewno nie zabraknie, bo modele skonstruowane w ten sposób, mają wiele milionów potencjalnych klientów.
06-18-2019, 09:46 AM
A gdzie je kupiłeś jeśli można wiedzieć?
06-18-2019, 11:27 AM
Ja od kiedy pamiętam to wybieram CTX Sport. Korzystało z tego sklepu całe moje rodzeństwo i oczywiście rodzice. Po prostu fajnych butów nie trzeba szukać nigdzie indziej. Klienci są obsłużeni jak należy, a ceny za niektóre modele znacznie odbiegają od tych jakie można spotkać w innych sklepach.
06-18-2019, 01:47 PM
Ja się tyle naprzeglądałam różnego rodzaju ofert, że kupno butów było dla mnie udręką. Ale na szczęście ten stan się zmienić...
06-18-2019, 02:45 PM
Sklep jest fajny, bo i buty są fajne. Ja mam takie swoje ulubione https://ctxsport.com/produkt/buty-nike-a...sequent-3/, które na rynku można spotkać od wielu dziesiątek lat. Buty te powstały najpierw jako buty do koszykówki, a później to już się stały uniwersalne. Opnie o Airmax są podobne do tych, jakie pojawiły się przy okazji wcześniejszych butów sportowych. Generalnie każdy mógłbym je dzisiaj mieć.
06-18-2019, 04:05 PM
JA jeszcze tylko chciałam wspomnieć, że te buty piłkarskie są leżejsze od pozostalych modeli, gdyż zostały zaprojektowane przez najlepszych. Te buty zapewniają pełną kontrolę nad piłką, co przydaje się szczególnie w meczach piłkarskich i nie tyllko.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS