Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Najlepsze filtry do wody

01-17-2017, 01:18 PM
Najlepsze filtry do wody
Dzień dobry kochani. Piszę ten temat, bo szukam najlepszych filtrów do wody. Postanowiłyśmy wspólnie z moją współlokatorką, że nie będziemy piły twardej wody i założyłyśmy system filtrujący, a teraz szukamy najlepszych filtrów wymiennych. Możecie coś polecić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-17-2017, 03:22 PM
Najlepsze filtry do wody
Witaj. Jak dla mnie to powinnaś udać się do sklepu, w którym kupowaliście system filtrujący, tam dobiorą ci odpowiedni wkład filtrujący na wymianę. Myślę, że tak byłoby najrozsądniej. Kupując na chybił-trafił można częściej chybić niż rzeczywiście trafić na pasujący wkład do wymiany.
01-17-2017, 05:35 PM
Najlepsze filtry do wody
Witam. Nie ma co się tak obawiać. Obecnie wiele wkładów do wymiany w filtrach jest uniwersalnych. Myślę, że nie powinno sprawić trudności to, aby znaleźć odpowiedni filtr. Może powinnaś troszkę poszperać w sieci, bo różne sklepy oferują różne ceny. Ja też bym generalnie szukał czegoś najtańszego. Pozdrowienia
01-17-2017, 06:43 PM
Najlepsze filtry do wody
Witam serdecznie. Ja uważam, że najlepsze są z pewnością filtry marki cintropur, znajdziesz go sobie w tym sklepie http://www.filtrybb.pl/19-filtry-cintropur. Są tam tez inne wkłady i filtry, które pozwolą uzdatnić wodę. Na pewno warto też zwrócić uwagę na testy do wody, bo to pomoże ustalić czy ma się problem z wodą czy jednak nie ma o co się martwić. Życzę udanych zakupów.
01-17-2017, 07:50 PM
Najlepsze filtry do wody
Siemanko. Ja kupowałem filtry do łazienki ze sklepu filtrybb.pl. Byłem bardzo zadowolony bo nie przepłaciłem, tak jak inni. Znajomy też polecał, by jechać do marketu, a że ja jestem wygodny facet to zamówiłem sobie w sklepie internetowym i kupiłem taniej niż on ;D więc i tobie polecam też zajrzeć, na pewno znajdziesz odpowiedni do twojego systemu filtrującego.
01-17-2017, 08:45 PM
Najlepsze filtry do wody
racja, ja też tam kupuję.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS