Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Na co zwrócić uwagę poszukując oferty coachingu w Poznaniu?

03-29-2017, 12:24 PM
Hej. Brak mi doświadczenia w szkołach uczących tych zdolności miękkich i nie do końca wiem czym się kierować przy wyborze takiego miejsca. Jesteście w stanie mi coś podpowiedzieć? Może w ogóle znacie jakąś profesjonalną szkołę w stolicy wielkopolski, ewentualnie gdzieś w bliskich okolicach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-29-2017, 02:02 PM
Cóż, najważniejsze będzie chyba niestety doświadczenie tych trenerów. Na czym konkretnie zależy Ci jeśli chodzi o te szkolenia? Zawsze musisz sprawdzać kompetencje, doświadczenie zawodowe, ewentualne sukcesy. W dobrej szkole sami Ci się tym pochwalą, taka jest prawda Wink
03-29-2017, 04:02 PM
W zasadzie już po wejściu do takiej szkoły można dużo powiedzieć. To jak wygląda wnętrze, jak zorganizowane są sale szkoleniowe. Widać czy dana szkoła profesjonalnie podchodzi do tej kwestii. Uwierz, że dobre wyposażenie takiej szkoły jest bardzo kosztowne i jeśli szkołę na to stać to musi dobrze zarabiać, czyli cieszyć się dużym powodzeniem.
03-29-2017, 05:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-19-2018 09:24 PM przez notariusz.)
Hej Kolego! Bardzo ładnie masz to wszystko opisane na tej stronce trainbrain.com.pl/2016/10/17/na-co-warto-zwrocic-uwage-przy-wybieraniu-szkolenia/, polecam lekturę w wolnej chwili Wink Tak swoją drogą tam właśnie mają świetną ofertę coachingu w Poznaniu, dopasowują się do potrzeb danej grupy, a i właśnie grupy szkoleniowe są niewiekie, świetnie się wiedzę przyswaja w takich warunkach.
03-29-2017, 07:53 PM
Ano właśnie, wielkośc grupy jest ważna, tylko skąd ja mam to wiedzieć…
03-29-2017, 08:55 PM
Jak to skąd, wystarczy przeczytać ofertę, a jeśli nie ma tego napisanego wprost to porozmawiać z przedstawicielem szkoły.
03-29-2017, 09:51 PM
W sumie racja, dzięki za cynk o tej szkole, sprawdzę ją.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS