Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Muszę urządzić kawalerkę

07-09-2018, 02:13 PM
Muszę urządzić kawalerkę
Witajcie! Niedawno zakupiłam sobie niewielką kawalerkę. Wszystko tu będę musiała urządzić od początku. Już pozamawiałam meble. Obecnie pozostało wziąć oświetlenie. Zawsze fascynowały mnie nowoczesne lampy wiszące do salonu. Dlatego takiej poszukuję. Wymyśliłam, że napiszę tu. Może ktoś ostatnio wymieniał lampy i coś mi podpowie. Powiedzcie jakie wybrać najlepsze oświetlenie do domu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2018, 04:26 PM
Muszę urządzić kawalerkę
W tym czasie multum sklepów oferuje nam różnorodne oświetlenia, poczynając od wiszących kończąc na ledowych. Ostatnimi czasy wymienialiśmy lampy w naszej chałupie. Ogromną uwagę skupiliśmy na dobre światło toalety. To dla moich najbliższych miejsce wypoczynku, wielkich kąpieli. Dlatego wymyśliliśmy, że zafundujemy sobie tam oszczędne oświetlenie sufitowe LED. Stwierdzę, że byłam zadowolona z takiego rozwiązania. Poza tym wymieniliśmy też oświetlenie w korytarzu i salonie. Przyznam szczerze, że dzisiejsze lampy są przepiękne. Dawno temu nie posiadaliśmy takiego wyboru. Big Grin
07-09-2018, 07:25 PM
Muszę urządzić kawalerkę
Ludzie kuszą się na rozmaite połączenia. Znam to z własnego przykładu. Jeszcze niedawno sama szukałam interesujących pomysłów. Uwielbiam dekorowanie chaty. Ubóstwiam mieszać ze sobą przeróżne style. Więc ostatnio połączyłam nowoczesny styl z klasyką i postawiłam do salonu oryginalne lampy vintage. Przyznam, że sama byłam mile zaskoczona efektem końcowym. Na dodatek co niemiara moich bliskich pytało mnie jak złączyłam te style. Naprawdę warto momentami zaszaleć i zdecydować się na coś innowacyjnego. Obecnie myślę, aby coś zrobić w naszej łazience. Tongue
07-09-2018, 08:51 PM
Muszę urządzić kawalerkę
Mnóstwo ludzi decyduje się na zakup stylowych lamp. Niedawno z narzeczoną wykonywaliśmy remont pokoju gościnnego. Pragnęliśmy też zmienić oświetlenie. Wpierw planowaliśmy postawić na tradycję i wziąć lampy sufitowe, ale zdecydowaliśmy się w szczególności na unikalne lampy stojące do salonu. Stwierdzę, że to było dobre rozwiązanie. Ubóstwiam późną porą oglądać telewizję, a chwilami światło jest potrzebne, więc taka przymglona lampa wykonuje wszelkie moje normy. Myślimy jeszcze nad zamówieniem czegoś podobnego do sypialni. Czasami taki intymny klimat jest potrzebny. Tongue
07-09-2018, 09:50 PM
Muszę urządzić kawalerkę
Bardzo ciekawa dyskusja. Akurat dla mnie, ponieważ robię remont chaty. Przyznam szczerze, że od dłuższego czasu interesują mnie lampy stojące do salonu. Znalazłem ciekawą witrynę internetową, na której proponują perfekcyjnej klasy lampy. Pojutrze ją właściwie sprawdzę, ponieważ chcę już wziąć lampy do salonu i kuchni.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS