Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meble z szufladami bez uchwytów? Co sądzicie o prowadnicach Amix do takiego systemu?

12-06-2017, 07:44 AM
Meble z szufladami bez uchwytów? Co sądzicie o prowadnicach Amix do takiego systemu?
Zawsze bardzo podobały mi się szuflady które nie mają uchwytów tylko gołe lśniące fronty. Znalazłam w internecie prowadnice z takim systemem firmy Amix. Co sądzicie o tych prowadnicach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2017, 10:44 AM
Myślę że jeżeli chodzi o firmę Amix prowadnice od nich są bardzo dobrej jakości a już szczególnie podobają mi się te modele z montażem pod szafką takie jak np. tutaj na stronie https://www.ksieciunio.pl/Prowadnice-PW-push-open-c134. Wtedy są chyba praktycznie nie widoczne.
12-06-2017, 01:17 PM
Teraz często się takie stosuje bo jest lepszy punkt podparcia i wizualnie dużo lepiej to wygląda. Szuflada wisi jakby w powietrzu Wink
12-06-2017, 04:14 PM
Robiłem dla klientki meble do kuchni z wykorzystaniem tych prowadnic i uważam je za bardzo dobre. Mechanizm odpychający i zatrzaskowy działają bez zarzutu nawet przy bardzo częstym otwieraniu.
12-06-2017, 04:24 PM
Warto pamiętać że jak masz bardzo szerokie szuflady to jest też potrzebny taki mechanizm który dba o to żeby obie prowadnice wysunęły się w tym samym momencie. Nie pamiętam jak on się nazywał.
12-06-2017, 05:47 PM
Z tego co wiem to jest to synchronizator. Powyżej 40 cm zaleca się użycie takiego czegoś Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS