Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lampy przysufitowe czy wiszące w mieszkaniu?

07-29-2016, 07:34 AM
Witam, zmieniam wystrój swojego mieszkania i szukam eleganckich lamp, które będą pasowały do wystroju mojego mieszkania. Zastanawiam się czy powinny to być lampy przysufitowe czy wiszące. Problem polega na tym, że i jedne i drugie mi się podobają, ale na przykład w jadalni nie chciałabym montować lampy przysufitowej. Proszę – pomóżcie mi :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-29-2016, 08:13 AM
wszystko zalezy od tego jaki styl lubisz, ale moim zdaniem efektowniej prezentują się lampy wiszące. W swoim domu właśnie zamontowałam w jadalni taką lampę nad stołem i robi ogromne wrażenie. Przysufitowe plafony sprawdzają się w niskich pomieszczeniach. Dlatego praktycznie w każdym pomieszczeniu zalozyłamlampy wiszące które jednocześnie stanowią niebanalną ozdobę danego pomieszczenia
07-29-2016, 10:41 AM
Zgadzam się z przedmówczynią, ale tylko w połowie. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby taki plafon nowoczesny zamontować w nieco wyższych pomieszczeniach. My wybraliśmy właśnie do kuchni taki plafon – pomieszczenia mamy wysokie, ale po pierwsze oboje jesteśmy wysokimi osobami – w kuchni moglibyśmy haczyć głowami o tą lampę, a po drugie kuchnia to miejsca gdzie potrzebne jest szerokie źródło światła, a nie punktowe – jakie moim zdaniem daje lampa wisząca.
07-29-2016, 12:35 PM
W moim domu żona wybrała różne lampy – w przedsionku jest plafon, w kuchni tez – w jadalni z kolei piekna lampa wisząca – wszystko w zależności od pomieszczenia, jego przeznaczenia i gustu kupujących :-) czyli wszystko zalezy od ciebie… a czy ktoś z was orientuje się gdzie mogę kupić solidne lampy dogruntowe?
07-29-2016, 02:53 PM
a sprawdzałeś tutaj http://mariner-lampy.pl/pl/c/Lampy-najaz...untowe/291 my tam kupowaliśmy wszystkie lampy: i zewnętrzne i wewnętrzne. Duży wybór, przystępne ceny, a przed wszystkim mają dobrze wykonane produkty.
07-29-2016, 04:50 PM
dzięki za ten namiar – faktycznie mają świetny wybór i doskonałe nowoczesne rozwiązania.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS