Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koszty wizyty u dentysty.

04-22-2016, 08:35 AM
Chciałbym kompleksowo wyleczyć swoje zęby, ale wiem, że to bardzo drogo będzie mnie kosztowało. Przy dużej ilości zabiegów liczy się każda złotówka, dlatego szukam oszczędnego rozwiązania. Co i kogo możecie mi polecić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-22-2016, 09:06 AM
Przede wszystkim mogę ci polecić większą dbałość o zęby. Dzięki temu w najbliższej i tej dalszej przyszłości nie będziesz musiał szykować takich dużych kwot na zabiegi. Ale tak zupełnie poważnie to zajrzyj do Dental Gallery. Tam mają niezwykle ciekawe oferty na kompleksowe leczenie.
04-22-2016, 11:16 AM
Mogę ci powiedzieć, że w Warszawie cennik usług dentystycznych jest bardzo zróżnicowany. I na pewno znajdziesz coś co pozwoli ci zaoszczędzić parę groszy. Ten gabinet, o którym pisze koleżanka wydaje się dobrym rozwiązaniem.
04-22-2016, 01:53 PM
Pakiet kompleksowych zabiegów wykona tylko dobry gabinet stomatologiczny Warszawa Wola ma takie gabinety. Skorzystaj z opinii swoich znajomych na pewno wiedzą gdzie i za jakie ceny można zlecić poszczególne zabiegi.
04-22-2016, 03:19 PM
Koszty na pewno będą dość spore, jeśli zdecydujesz się na leczenie wszystkich zębów, a nie masz ich w najlepszym stanie. Ale im prędzej się tego podejmiesz, tym mniejsze będą cię czekały wydatki w przyszłości.
04-22-2016, 04:25 PM
Ja szukałam ostatnio usług protetycznych w Warszawie i oparłam się na opiniach innych pacjentów. Według mnie to najlepszy sposób oceny usług.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS