Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kogo do nawadniania ogrodu w Poznaniu? Tylko sprawdzone firmy!

05-12-2017, 03:48 PM
Którą firmę polecacie do zrobienia systemu do nawadniania ogrodu? Proszę o polecanie firm z których sami korzystaliście i oczywiście krótki opis jak instalacja się sprawdza i czy nie ma awarii. Pięknie dziękuję za zaangażowanie i posty! Pozdrawiam serdecznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2017, 06:21 PM
Cześć. Instalację zakładała mi firma OgrodyBarw.pl i muszę powiedzieć że działa to fantastycznie. Wszystko jest zautomatyzowane zarządzane przez inteligentny program dozujący taką ilość wody jaka jest potrzebna. Wydaje mi się że trawa jest bujniejsza, a rośliny szybciej rosną, ale jeszcze tego nie mierzyłem chociaż zamierzam Smile. Pozdrawiam.
05-12-2017, 08:03 PM
Szczerze to nie ma dla mnie przyjemniejszej rzeczy niż podelawanie ogrodu. Mam wtedy wrażenie że robię coś naprawdę pożytecznego bo w wyniku mojego działania coś rośnie i daje plony. Taka odskocznia od pracy w której wszelki postęp jest tylko pozorny i w gruncie rzeczy nikt się tym nie naje.
05-12-2017, 08:45 PM
Jak ktoś lubi to pewnie, ale mimo wszystko automatyczny system robi porządek na działce bo zupełnie znika plątanina węży. Ktoś tam wyżej polecał firmę instalującą nawadnianie ogrodów Poznań rzeczywiście nie ma lepszej. Mam ich instalację i działa bezawaryjnie już 3 lata. Rośliny nabrały rozpędu i są po prostu kwitnące. Warto zajrzeć na stronke i poczytać co nieco o tej usłudze: http://www.ogrodybarw.pl/systemy-automat...wadniania/. Pozdrawiam.
05-12-2017, 10:16 PM
Nasunęło mi się kolejne pytanie. Bo te przewody muszę iść pod ziemią. Jak w takim razie przebiega ich rozłożenie? Rozkopują trawnik?
05-12-2017, 11:01 PM
Nie trzeba niczego rozkopywać. Przewody idą na tyle płytko, że bez problemu można odchylić darń trawy, umieścić rurki i spowrotem zakryć. Nawet nie bedziesz wiedziała gdzie co biegnie. Pozdrawiam.
05-12-2017, 11:20 PM
To super, bo już się zmartwiłam że zrobią mi bałagan na działce a tuż przed wakacjami bede musiała od nowa się wszystkim zaopiekować. Skoro tak to wygląda to rzeczywiście fajnie. czytałam jeszcze że zużycie wody spada o połowe co również mnie cieszy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS