Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakiego trenera personalnego w Krakowie polecacie?

04-20-2017, 04:37 AM
Nazwijmy to tak, że mam już zrobioną masę Smile Teraz chciałbym wyrzeźbić sobie mięśnie, żeby to ciało jakoś w końcu wyglądało, a nie, żebym był jak klocek. Przede wszystkim, czy warto korzystać z pomocy trenera personalnego? Czy to raczej ściema?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-20-2017, 04:50 AM
Ale jak masz już zrobioną masę, to chyba wiesz, jak dalej ćwiczyć, żeby zrobić rzeźbę, c’nie? To chyba każdy sobie jakoś ogarniał, jak już zaczynał treningi.
04-20-2017, 05:02 AM
Tyle, że ja zrobiłem masę nie przez treningi…
04-20-2017, 07:57 AM
Tzn?
04-20-2017, 08:32 AM
Kolega chyba miał na myśli, ze mu się przytyło i po prostu chce teraz coś z tym zrobić.
04-20-2017, 11:31 AM
Dokładnie o to mi chodziło Wink Najzwyczajniej kwitłem trochę na kanapie (taki okres w życiu miałem), trochę się objadając, a moja aktywność fizyczna ograniczała się do wyjścia z pokoju, czasem z domu do sklepu. Taka stuacja… i teraz postanowiłem coś z tym zrobić. Trochę schudnąć, trochę wyrzeźbić.
04-20-2017, 02:30 PM
O to mnie zrobiłeś Big Grin No to rzeczywiście trener osobisty wskazany, tym bardziej, że to też nie jest masa mięśniowa, tylko coz… To musisz się psychicznie przygotować, łatwo na początku nie będzie.
04-20-2017, 05:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2018 05:27 PM przez notariusz.)
Jeśli ja mogłabym coś polecić, to najlepiej by było, jakbyś sobie zajrzał na stronę internetową studiosynergy.pl/. Tam znajdziesz najlepszych trenerów personalnych w Krakowie, którzy pomogą Ci stworzyć program ćwiczeniowy, dzięki któremu będziesz stopniowo realizować swoje zalożenia. Oferują też treningi z wykorzystaniem EMS, co jest dodatkowym atutem, bo wtedy trening jest efektywniejszy. No i mają dosyć rozsądne stawki, przynajmniej jak na mój gust, ale to sobie już na stronie u nich znajdziesz.
04-20-2017, 05:33 PM
EMS? A co to jest?
04-20-2017, 05:56 PM
W skrócie mówiąc to elektrostymulacja mięśni, dzięki której Twoje mięśnie wykonują więcej skurczy w czasie treningu, czyniąc go oczywiście bardziej efektywnym. Mięśnie szybciej się rozwijają. Najlepsze siłownie korzystają z tego rozwiązania.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS