Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaki internetowy sklep rowerowy polecacie? Zależy mi na niskich cenach i dużym wyborze.

12-21-2017, 06:41 AM
Jaki internetowy sklep rowerowy polecacie? Zależy mi na niskich cenach i dużym wyborze.
Pytanie jak w temacie. Może ktoś z was pasjonuje się rowerami i ma jakiś swój ulubiony sklep gdzie często kupuje. Chciała bym kupić sobie rower i wymienić kilka rzeczy w rowerach dzieciaków. Jak macie jakieś sprawdzone sklepy to będę wdzięczna Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2017, 08:35 AM
Ja wszystko kupuje na allegro bo tam zawsze znajdzie się coś w niskich cenach. Ewentualnie czasem idę do rowerowego który mam niedaleko domu. Kiedyś porównywałam z ciekawości jak to kosztowo wygląda i nie ma aż takiej wielkiej różnicy.
12-21-2017, 11:31 AM
Sprawdź sobie stronę rowerowy-raj.pl i porównaj ceny. Kupuję tam od jakiegoś czasu i zaoszczędziłem tyle pieniędzy że to głowa mała. Mają tam praktycznie wszystko, od gotowych zestawów przez opony, hamulce i inne części. Kupisz tam nawet odzież na rower i to wszystko w naprawdę dobrych cenach Wink
12-21-2017, 11:50 AM
Nie polecam zamawiania rzeczy na portalach aukcyjnych. Wiadomo że nie ma co uogólniać ale często znajdziesz tam np. opony w super niskich cenach bardzo dobrych firm których nikt nie zna. W rzeczywistości są to jakieś chińskie firmy a opona rozwali się na pierwszym kamieniu.
12-21-2017, 02:44 PM
Sama zamawiałam już wiele razy na http://rowerowy-raj.pl/. Mam z nimi miłe doświadczenia i jest to najlepszy internetowy sklep rowerowy w jakim zamawiałam. Ostatnio przy późniejszej wysyłce dostałam bidon gratis także myślę że warto tam robić zakupy.
12-21-2017, 04:06 PM
Właśnie ostatnio trafiłem na tą stronę i zastanawiałem się czy nie zamówić czegoś na próbę. Ceny mają niskie i jak w każdym sklepie, są rzeczy tańsze i droższe. Teraz jak tak czytam co tu piszecie to zrobię zamówienie i zobaczymy jakiej to jest jakości rzeczywiście.
12-21-2017, 04:32 PM
Jak zamówisz coś firmowego to jakość będzie tak jak wszędzie. Nie widziałem całej oferty bo nie miałem tyle czasu, ale to co oglądałem to wszystko to co w innych sklepach. Faktycznie, ceny są dużo bardziej atrakcyjne niż w innych firmach Wink
12-21-2017, 06:46 PM
No dlatego właśnie chcę tam zamówić bo jak porównałem kilka sklepów to się okazało że tam mają najlepsze ceny. Cena kusi przecież Tongue
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS