Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaką kanapę wybrać?

08-22-2016, 07:42 AM
Jaką kanapę wybrać?
Witam, witam. Planuje kupic kanape i zastanawiam sie jaki materiał będzie najlepszym wyborem... Słyszalam tylko samo zalet, co wad na temat skóry... o mqteriałłowych tez slyszalam rozne opinie. Naprawde, ile osób, tyle opinii, nie wiem co mam wybrac. A wy jakie macie zdanie na ten temat??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2016, 10:16 AM
Jaką kanapę wybrać?
Witaj, mi sie bardzo podoba kanapa skórzana, wygląda elegancko, jest dobra dla alergików, idealna w przypadku dzieci – wszelkie zabrudzenia można usunąć za pomocą wilgotnej szmatki Smile poza tym jest bardzo wytrzymała. Mam skórzany narożnik i nie zamieniłabym na żaden inny materiał Wink
08-22-2016, 01:07 PM
Jaką kanapę wybrać?
No widzisz, a dla mnie skóra wcale nie jest taka fajna... Nienawidze tego klejenia sie skóry do tego materiału... jest bardzo nieprzyjemny w dotyku. Poza tym naciąga się no i cena, skorzane meble sa duzo droższe od innych. Ja polecam kanapę tapicerowaną, materiałową! Bardzo wygodna, przyjemna, sprawia tez , ze wnetrze jest bardziej przytulne, tkanina się nie naciąga. Naprawde nie ma porownania ze skora. Jest bardzo ładna i praktyczna
08-22-2016, 03:45 PM
Jaką kanapę wybrać?
Ja również jestem zwolenniczką kanapy tapicerowanej, z tkaniny Wink Mam taką w salonie właśnie kanapę z funkcją spania, co jest dodatkowym plusem Wink mam gdzie położyć gości, kiedy przyjadą. Piękna i funkcjonalna Wink
08-22-2016, 04:47 PM
Jaką kanapę wybrać?
No to chyba zdecyduje sie na kanape materialowa w takim razie. Przekonuje mnie wygoda. Dziekuje za Wasze wypowiedzi! Pozdrawiam pięknie!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS