Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak zrobić stronę internetową w języku obcym?

08-04-2016, 12:21 PM
Witam. Z uwagi na biznes, który prowadzę chciałabym założyć stronę internetową w dwóch wersjach obcojęzycznych - oprócz oczywiście polskiej wersji językowej. To ma być angielski i rosyjski. O ile z angielskim jakoś sobie jeszcze poradzę z tłumaczeniem, o tyle rosyjski to już trudniejsza sprawa i chyba będę musiała kogoś poprosić o pomoc. Poza tym, zastanawiam się też, jak to zorganizować technicznie. Dotąd miałam założonego bloga na tumblr z własną domeną, ale nie chcę tworzyć kilku osobnych blogów, bo to niewygodne. Tak więc proszę o podpowiedzi, jak to technicznie rozwiązać, i kto ewentualnie zajmuje się tłumaczeniami stron.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2016, 12:31 PM
Hej. Jest na to kilka prostych sposobów. Po pierwsze np. na blogerze jest do tłumaczeń specjalny widget, który możesz sobie dodać do strony. Nie wiem, jak to działa na tumblr, ale na pewno można sobie jakoś zainstalować skrypt, który będzie tłumaczył stronę automatycznie. Oczywiście nie będzie to tłumaczenie najwyższej jakości.
08-04-2016, 12:47 PM
No właśnie. Mi zależy jednak na tym, żeby to było profesjonalnie zrobione, bez błędów itd., bo to jest strona firmowa.
08-04-2016, 02:54 PM
To w takim razie można założyć trzy subdomeny, każda w innym języku - na każdą wrzucić tłumaczenie. Ale wtedy to już nie przez serwis blogowy, tylko trzeba by zamówić hosting strony. To też zależy w jakiej firmie wykupiła pani domenę. Natomiast, jeśli chodzi o rosyjski, o którym pani pisała, to jest dobry tłumacz tekstów z rosyjskiego na polski. To jest tłumaczka z wykształceniem, robi też tłumaczenia uwierzytelnione.
08-04-2016, 05:45 PM
A mogę poprosić o jakiś kontakt?
08-04-2016, 07:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-28-2016 10:01 PM przez Lestek19.)
Tutaj jest strona internetowa z danymi kontaktowymi.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS