Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak znaleźć pracę za granicą w Holandii?

06-29-2017, 10:29 AM
Chciałabym trochę podreperować swoją sytuację materialną i szukam pracy najchętniej w Holandii, czy ktoś mógłby mi pomóc?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-29-2017, 01:21 PM
Pracy jest sporo, wszystko zależy od twoich kwalifikacji.
06-29-2017, 01:57 PM
Nadzwyczajnych kwalifikacji nie mam. Skończyłam szkołę średnia, na studia na razie się nie wybieram, pracy dostć nie mogę. Co mi pozostalo?
06-29-2017, 02:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-29-2018 07:48 PM przez notariusz.)
Jeśli interesuje cię praca za granicą w Holandii jest jej sporo, ale najczęściej jest to praca w branży rolniczej. Skoro nie masz kwalifikacji to jest to opcja dla ciebie. Możesz pracować przy sadzeniu i zbieraniu kwiatów, w halach, szklarniach lub pod gołym niebem, lub przy wysyłce i zbieraniu zamówień, jeśli znasz angielski. Ofert pracy jest dużo i możesz je znaleźć np. tutaj: marvelpc.pl/praca-w-holandii/oferty-pracy-dla-kobiet-i-mezczyzn.html. Mają stale nowe aktualne ofetry pracy.
06-29-2017, 03:28 PM
Lubię pracować w ogrodzie i kocham kwiaty. Może rzeczywiście jest to coś dla mnie. Angielski niestety u mnie słaby, szkoda bo pewnie też i lżej by mi było Sad.
06-29-2017, 03:57 PM
Ale skoro masz podstawy to jest to swietna okazja, żeby podszkolić się w języku, choćby robiąc zakupy Smile.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS