Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak znaleźć kompetentnego coacha?

09-02-2016, 02:19 PM
Szanowni Państwo, szukam kompetentnego coacha, który pomoże mi polepszyć jakość mojego życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Mieszkam w Poznaniu i kiedy chciałam znaleźć w Internecie coacha, to okazało się, że w tym dużym mieście jest ich naprawdę dużo i każdy z nich uważa, że jest bardzo kompetentny. Nie chciałabym trafić do jakiejś przypadkowej osoby, dlatego zależy mi na tym, żeby znaleźć coacha z polecenia. Możecie mi Państwo kogoś polecić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 02:46 PM
Dzień dobry, ja swoją przygodę z coachingiem rozpoczęłam już jakiś czas temu, kiedy to z polecenia przyjaciółki wybrałam się do poznańskiego coacha Michała Łęgowskiego, który pomógł mi wyznaczyć życiowe cele i więcej czerpać z życia. Mogę go polecić z czystym sumieniem!
09-02-2016, 05:04 PM
O, jak to dobrze zobaczyć w końcu jakiś wartościowy wątek! Też ostatnio zacząłem się zastanawiać nad współpracą z coachem i teraz Panie zachęciły mnie do tego jeszcze bardziej. Mogłaby Pani powiedzieć coś więcej o tym coachu, którego Pani poleca?
09-02-2016, 07:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-19-2018 06:51 PM przez notariusz.)
Myślę, że najwięcej możecie się Państwo dowiedzieć ze strony internetowej, tutaj: michallegowski.pl/o-mnie/ znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje o Panu Michale. Ja natomiast ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że odkąd współpracuję z tym coachem, naprawdę widzę poprawę jakości swojego życia. Nie żyję już z dnia na dzień, tylko mam konkretne cele, do których realizacji dążę. Mam przy tym sporo satysfakcji i radości z każdego dnia, także naprawdę gorąco Państwu polecam!
09-02-2016, 07:19 PM
Serdecznie Pani dziękuję za konkretne informacje! W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zapoznać się ze stroną internetową, a później umówić się na spotkanie. Dziękuję i pozdrawiam!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS