Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak zabezpieczyć dziecko i auto?

01-13-2016, 05:12 PM
Piszę w związku z dwoma problemami. Chodzi mi mianowicie o zabezpieczenie auta i 7 letniego dziecka. Poszukuję urządzeń do monitorowania zarówno pojazdów jak i osób. Słyszałem, że takie urządzenia są. Co mi poradzicie? Czekam na propozycje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-13-2016, 06:41 PM
W dzisiejszych czasach lokalizowanie samochodu i osób może odbywać się przy użyciu urządzenia tego samego typu. Za przykład mogę tu podać http://www.mojszpieg.pl/lokalizator-gps-...ernet.html. Ten lokalizator nadaje się zarówno do umieszczenia w samochodzie, jak i plecaku dziecka.
01-13-2016, 08:00 PM
Ja również używam lokalizatora z firmy Mój Szpieg, ale innego niż ten. Nie pamiętam aktualnie jego nazwy ale spisuje się wyśmienicie. Dziecko nosi je cały czas w plecaku nie zważając że ono tam jest. Samo urządzenie nie jest ciężkie i nie zwraca na siebie dużej uwagi, co jest ważne w przypadku ciekawskich dzieci. Szczerze polecam współpracę z tym sklepem internetowym, bo Ci ludzie znają się na rzeczy.
01-13-2016, 10:13 PM
Ok, dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi. Chyba zdecyduję się na zakupy w tym sklepie, bo opinie w internecie są pozytywne. Nie wiem jeszcze na jaki lokalizator się zdecyduje ale na pewno będzie to urzadzenie z tej firmy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS