Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak urządzić własne mieszkanie?

06-10-2016, 01:05 PM
Cześć. Mam pewien kłopot. Otóż, chciałbym urządzić i zaaranżować wnętrze swojego mieszkania. Problem w tym.. że się kompletnie na tym nie znam. Wiadomo, że coś tam bym sam zaprojektował, wybrał meble itp. ale nie chcę byle czegoś, a dobrej jakości. Możę ktoś coś poradzi? Jakieś rady itp.?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2016, 02:33 PM
wejdź sobie w tę stronkę: http://www.yvdesign.pl/wiedza1/ masz tam super rozpisane wiele fajnych artykułów i to prawdziwa skarbnica wiedzy, jeśli chodzi o projektowanie wnętrza. Myślę, że na pewno to Ci mocno ułatwi wiele Twoich wyborów i będziesz pewny co do tego co robisz itp. Ja sam też jestem mocno zielony w tym i musze przyznać, że wolę zaczerpnąć opinii fachowców.
06-10-2016, 03:56 PM
No muszę przyznać, że świetna ta stronka http://www.yvdesign.pl/ Wink Mają tam bogatą ofertę i można u nich zamówić projekty wnętrz itp. może do nich się od razu zgłoszę i będę miał z głowy urządzanie mieszkania na własną rękę.. chyba po prostu się do tego nie nadaję i najlepiej będzie to od razu przyznać, niż brnąć w to dalej.
06-10-2016, 06:41 PM
Jak się czegoś nie umie to się po prostu za coś nie zabiera i tyle, szkoda potem dopłacać do interesu bo się coś sknociło
06-10-2016, 08:14 PM
Ja też jestem indetycznego zdania. Najlepiej zlecać coś fachowcom, bo nie ma sensu potem narzekać, że się coś zepsuło itp. Naprawdę.. ja tak miałem jak sam próbowałem naprawić komputer. Wyszło na to, że tylko go doszczętnie zniszczyłem.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS