Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Integracja ekipy firmy

07-11-2016, 11:20 AM
Integracja ekipy firmy
Witajcie. Założyłem temat ze względu na brak pomysłu w sprawie organizacji wyjazdu w celu integracji mojej załogi firmowej. Uważam, że bliższe poznanie się wyjdzie na dobre nam wszystkich. Chciałbym też po cichu sprawdzić preferencje pracowników, zobaczyć jakie są ich umiejętności pracy w grupie i indywidualnej. Ktoś mi kiedyś polecił firmy zajmujące się organizacją eventów, które pomagają w ustaleniu takich szczegółów oferując przy tym zabawę pracownikom. Czy możecie kogoś konkretnego zaproponować? Korzystaliście już z usług takich firm?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 01:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2018 09:22 PM przez notariusz.)
Integracja ekipy firmy
Witaj. Tak korzystałam. U mnie integracja pod postacią wyjazdu sprawdziła się w stu procentach. Zaproponowałam pracownikom wyjazd do Spa na dwa dni. Ekipa się odprężyła, zrelaksowała, a od poniedziałku było mi łatwiej ustalić zadania i mianować nowego menadżera, którym była osoba, której wcześniej bym o takie zdolności nigdy nie podejrzewała. Uważam, że takie wyjazdy to super pomysł i sposób na wyłonienie przewodnika firmowego stada Wink
07-11-2016, 03:52 PM
Integracja ekipy firmy
Cześć wam. Sam kiedyś brałem udział w takim wyjeździe integracyjnym. Moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Z perspektywy pracownika można czuć się docenionym, że szef postarał się o to, aby dać odrobinę relaksu i rozrywki swoim pracownikom nie wyróżniając ich. Organizacją wówczas zajęła się firma openmindteam.pl, bardzo ciekawie zaaranżowali wtedy zabawy. Mnie się podobało Wink
07-11-2016, 06:33 PM
Integracja ekipy firmy
Według mnie najważniejsze w tym wszystkim jest znalezienie odpowiedniego miejsca do takiego weekendu.
07-11-2016, 08:39 PM
Integracja ekipy firmy
O miejsce zadbają organizatorzy zatrudnieni do tego, więc nie ma, co się obawiać.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS