Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Impreza integracyjna dla znajomych z pracy

07-22-2016, 03:22 PM
Siemasiema! Wbijam tu bo mam sprawę i to pilnej wagi. Ja i moje ziomki z biura chcemy zrobić imprezę dla kolegów i koleżanek, którzy z nami pracują. Problem w tym, że oni w wieżowcu na innym piętrze są i wcale się z nimi nie widujemy, bo raczej nie mamy między sobą spraw do załatwiania. No ale chyba fajnie by było się w końcu dowiedzieć z kim pracujemy no nie? Może akurat ktoś się fajny znajdzie na jakieś wyjście na piwko i co wtedy? No ale to nieważne Big Grin Chodzi mi o taką właśnie małą imprezkę dla nas. Macie jakieś pomysły może? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-22-2016, 04:36 PM
No tak, zawsze się o wiele przyjemniej pracuje, jak się wie, z kim. No i potem się unika jakichś dziwnych sytuacji, że nie wiesz czy koleś obcy czy firmowy. Big Grin W takiej sytuacji może dobrym pomysłem będzie rozejrzenie się za placówką eventową w Poznaniu bo w tym miejscu jest ich całkiem sporo i z tego, co wiem, to one bardzo dobre rzeczy robią właśnie taki integracyjne czy różne bankiety i pikniki.
07-22-2016, 05:06 PM
A wiesz, że to jest świetny pomysł. Dam sobie rękę uciąć, że taki piknik zakładowy w Poznaniu to jest myśl genialna. Atmosfera będzie luźna i okazja do pogadania z każdym. Chyba to o wiele lepsze niż takie nasiadówy w restauracji czy innym hotelu, gdzie się każdy boi coś powiedzieć. A na takim pikniku będzie spoko. Dzięki Ci za ten pomysł, bo to jest genialne. A uczestniczyłeś może w czyms takim? Jak to wyglądało?
07-22-2016, 05:45 PM
Tak, ja byłem na takiej imprezie i wyglądało to całkiem fajnie. Tak jak mówisz to nie była żadna tam oficjalna nasiadówa tylko taki właśnie piknik w przyjemnej atmosferze na luzie. Polecam, nie będziecie załować.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS