Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie znajdę markowe naturalne produkty w internecie?

07-22-2016, 01:11 PM
Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszą się produkty typu eko i naturalne. Nie mam czasu na szukanie w markecie takich rzeczy dlatego idę na łatwiznę i szukam sklepu internetowego. Czy ktoś może mi dać jakiś link?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-22-2016, 02:17 PM
Tak jak mówisz, ostatnio jest niezły bzik na punkcie zdrowej żywności. W sklepach robią już nawet odpowiednie alejki gdzie znajdziesz takie produkty. Ja mam adres jednej takiej strony więc może ona ci coś pomoże. Link wysyłam w prywatnej.
07-22-2016, 04:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2017 12:29 AM przez notariusz.)
Kupowałem mojej żonie na prezent urodzinowy taki zestaw kosmetyków naturalnych. Znajdziesz je na sklepnaszezdrowie.pl/pl/producer/LAVERA/24. Ogólnie to bardzo polecam sklep bo doradzili mi przy wyborze i bardzo szybko wszystko było załatwione. Obsługa klienta na najwyższym poziomie.
07-22-2016, 05:09 PM
Też myślałem o podobnym prezencie. Kosmetyki zawsze się przydają a takie naturalne mogą zrobić wrażenie na mojej kobiecie. Czy faktycznie widzicie lepsze efekty po stosowaniu takich naturalnych kosmetykach? Jestem bardzo ciekawy.
07-22-2016, 06:05 PM
Może nie tyle co widać lepsze efekty tylko utrzymują się one dłużej i są bardziej widoczne. Mnie interesował amarantus sklep o którym piszecie to jedyne miejsce gdzie znalazłam ten produkt od mojego ulubionego producenta.
07-22-2016, 07:01 PM
W takim razie dzięki za odpowiedzi i namiary. Zaraz zobaczę co mogę tam ciekawego znaleźć.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS