Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie się udać, kiedy zawodzi zawieszenie w Citroenie?

11-03-2016, 10:48 AM
Mój Citroen ma już kilka ładnych lat za sobą i niestety powoli zaczyna strajkować. Ostatni przegląd i wniosek z niego jeden – z zawieszeniem kiepsko, trzeba by coś z tym zrobić. Kwota o jakiej usłyszałam mnie trochę zmroziła więc może macie namiar na jakiś tańszy zakład, serwis jak zwał tak zwał?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2016, 11:10 AM
Ach te cudne francuskie autka, jakby jeszcze były ciut solidniejsze... Tylko z czego by wtedy żyły te wszystkie serwisy? No ale za to, panie kochany, design jak ta lala!
11-03-2016, 02:09 PM
Nie nabijałbym się na Twoim miejscu z francuskiej motoryzacji bo obok niemieckiej to w Europie wciąż lider. I technologicznie te pojazdy są na coraz lepszym poziomie więc tego typu uwagi wydają mi się mocno nieaktualne.
11-03-2016, 02:41 PM
Żadna ze mnie ekspertka ale jak chodziłam na kurs prawa jazdy to instruktor powiedział że żadne inne auta nie są tak naszpikowane elektroniką jak te francuskie. To prawda? Myślałam że tam większość pary idzie w wygląd?
11-03-2016, 03:41 PM
Proponuję Ci trochę poszukać w necie i na bank znajdziesz w końcu gdzie jest tania regeneracja tylnej belki Kraków jest na tyle duży, że nie powinno być z tym problemu. Tym bardziej że tych francuskich maszyn jednak trochę jeździ i to jasne że gdzieś ci ludzie je muszą naprawiać.
11-03-2016, 04:58 PM
Problemy z zawieszeniem w francuzach są wyjątkowo upierdliwe, a przecież cały urok jazdy tymi autami to w dużej mierze właśnie ekstra zawieszenie. Zobacz na SerwisAutFrancuskich.pl, mają dobre opinie i niskie ceny.
11-03-2016, 06:17 PM
O jak ja lubię citroeny, dwa lata jeździłam sobie ksarą, a potem przejęła ją moja mama. Nie mogę nic złego powiedzieć – bardzo ładnie się ta maszyna prowadziła, do tego ten super wygląd. Bez wahania kupiłabym znowu.
11-03-2016, 07:42 PM
Bez sprawnego i solidnego zawieszenia to żaden samochód nie będzie jeździł jak trzeba. Skoro na przeglądzie Ci powiedzieli że jest słabo to znaczy że pora na remont generalny z tyłu Wink Jeszcze kwestia kosztów no ale zawsze się znajdzie ktoś tańszy od reszty.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS