Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie można tanio kupić szczelne okna?

08-24-2016, 04:02 AM
Witam, w miarę taniego producenta okien. Będę kupować ich dużo bo chyba z dwanaście sztuk albo więcej. Dlatego nie ukrywam od razu, ze zależy mi na cenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-24-2016, 07:02 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2017 12:19 AM przez notariusz.)
Tanio wyjdą ci okna pcv, możesz je znaleźć tutaj producentokien.eu/okna-pcv/ . Ogólnie okna z pcv są bardzo dobre. Szczelne i energooszczędne, jeśli zależy ci na oszczędnościach to kup plastikowe okna, bo na dłuższą metę to się po prostu opłaca.
08-24-2016, 09:08 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2017 12:20 AM przez notariusz.)
Dokładne ceny okien znajdziesz tutaj producentokien.eu/cennik/ . Możesz sobie porównać jakie okna wyjdą ci najkorzystniej. Wszystko zależy od wielkości, wymiarów i rodzaju takiego okna. W innych cenach sa uchylne a w innych rozwieralne.
08-24-2016, 11:00 AM
Zgadzam się to bardzo dobry producent okien. A jeżeli chodzi o ceny to są stosunkowo niskie w porównaniu do innych producentów na polskim rynku.
08-24-2016, 12:26 PM
Najtaniej kupisz okna na producentokien.eu. Niskie ceny wynikają z ich masowej produkcji. Mogą narzucać niskie marże, bo produkują tego naprawdę dużo. Poza tym z tego co wiem możesz negocjować cenę, a jeśli bierzesz więcej okien na raz może dostaniesz jakieś korzystne zniżki. Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z nimi i pogadaj. Są naprawdę do dogadania, trzeba tylko do nich podejść jak do ludzi.
08-24-2016, 02:50 PM
Aha, dzięki, zadzwonię i się dowiem, może faktycznie będzie coś korzystnego dla mnie. W sumie cennik wygląda całkiem nieźle. Myślę, ze już nie musze dalej szukać. To mi wystarczy.
08-24-2016, 05:33 PM
Powodzenia w dalszych pracach wykończeniowych.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS