Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie kupię niedrogie częsci do laptopa?

06-21-2016, 04:12 PM
cześć, chciałbym trochę zmodernizować swojego laptopa żeby pograć w najnowsze tytuły. Moglibyście polecić mi jakiś sklep, zakład który oprócz sprzedaży prowadzi też wymianę i instalację?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-21-2016, 06:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-15-2017 12:04 AM przez notariusz.)
Mój chłopak też marudził że nie może sobie pograć więc w urodziny przed praca zabrałam mu po cichu komputer zawiozłam i dwie godziny później odebrałam i zrobiłam mu bardzo fajną niespodziankę Smile Był zaskoczony bo do końca nic nie mówiłam Big Grin. Dostałam miano najfajniejszej dziewczyny na świecie i nieskormnie przyznam ze słusznie.
06-21-2016, 08:09 PM
hej. Jeszcze nie modernizowałem lapka ale może za jakiś czas będę tego potrzebował. Firmę znam głównie z ich szybkiego warszawskiego pogotowia komputerowego które kilka razy ratowało moją firmę. Wiecie jak to jest klienci czekają, kolejka rośnie a tu jak na zlosc wszystko siewylacza. Masakra. Byłbym zapomniał – zajmują się też niedrogim czyszczeniem komputerów które polecam nie tylko ze względu na cenę ale dokładność i profesjonalizm.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS