Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Drugie dziecko w drodze, a ja panikuję!

12-17-2015, 07:10 AM
Drogie mamy, bardzo potrzebuję rady. Będę miała drugie dziecko i strasznie panikuję. Ledwo ogarnęłam pierwsze, dopiero co zrobiła się „normalna”, tzn przestała ciągle płakać i krzyczeć, jest taka bardziej „ludzka”, a my już nowe będziemy mieli. Jak mała zareaguje na nowe dziecko? Jak ja dam radę wyjść z dwoma wózkami, bo starsza jeszcze nie umie za bardzo chodzić? A co, jeśli malutkiej coś się stanie? Nie wiem czemu, ale za pierwszym razem nie miałam takich obaw!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-17-2015, 08:34 AM
Bo to nieprawda, że przy drugim jest łatwiej. Jakiś pic na wodę fotomontaż, ale dobra wiadomość jest taka, że sobie poradzisz, bo jakby to powiedzieć, nie masz wyboru hahha Więc powoli, spokojnie, krok po kroku dzieci i siebie ogarniesz. Jeśli starsza jeszcze niespecjalnie chodzi, dobrym rozwiązaniem będzie dostawka do wózka dla drugiego dziecka. Bardzo wygodne rozwiązanie i nie będziesz przyspawana do domu.
12-17-2015, 09:49 AM
Poza tym dziewczynki raczej lepiej reagują na młodsze rodzeństwo, niż chłopcy. Także nie martw się.
12-17-2015, 11:54 AM
Dzięki dziewczyny, trochę otuchy mi dodałyście. Po prostu jest to nieoczekiwana wiadomość. Nie mamy za dużo rzeczy po pierwszym dziecku, więc dużo musimy dokupić. Powiedzcie, czy poduszka klin dla niemowląt była wam potrzebna? Korzystałyscie? A monitory oddechu? Boję się, że małej coś się stanie, a ja się nie obudzę Sad
12-17-2015, 01:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2016 12:46 AM przez notariusz.)
Ja korzystałam, poduszka bardzo się przydała. Co do monitora to tu masz wybór, możesz sobie zobaczyć co jest dostępne i co jest na twoją kieszeń. Myślę, że powinno się coś tam wybrać Wink
12-17-2015, 03:33 PM
Monitor oddechu to fajna rzeczy, bo jak masz się zamartwiać i więcej stresu cię to będzie kosztowało, to już lepiej kupić.
12-17-2015, 05:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2016 12:46 AM przez notariusz.)
Dzięki, tak właśnie myślałam. Chyba właśnie kupię, wolę mieć pewność, a z czasem będę korzystała coraz mniej. Rzuciła mi się jeszcze jedna rzecz w oczy. Co myślicie?
12-17-2015, 05:45 PM
Jeśli nie masz śpiworka po córce, to ja bym kupiła. Zimy w Polsce są mroźne, po co siedzieć w domu Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS