Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dostanę gdzieś obrazy do salonu – tryptyki na przykład?

10-11-2017, 08:20 AM
Nie stać mnie na prawdziwy obraz i nawet nie wiem, czy chciałbym jakiś kupić. Jest wielu dobrze zapowiadających się artystów, ale przeważnie malują abstrakcję, a ja nie mam do tego oka i nie będę udawał, że mi się to podoba. Dlatego chciałbym kupić modny ostatnio tryptyk, tylko nie wiem gdzie. Pomoże ktoś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2017, 10:35 AM
No ale jak kupisz prawdziwy obraz to możesz to potraktować jak lokatę kapitału.
10-11-2017, 11:28 AM
Wolałbym, żeby to co wisi u mnie na ścianie dawało mi odrobinę radości i pozwoliło wypocząć po całym dniu w robocie.
10-11-2017, 01:54 PM
Wiem o co ci chodzi i wiem też gdzie można kupić takie obrazy do salonu Tryptyki i takie składające się z pięciu części obrazy można kupić tu: http://naklejkomania.eu/obrazy-i-plakaty...t-508.html. Taki obraz z pewnością pozwoli ci zapomnieć o troskach dnia codziennego i napełni błogim spokojem. Oczywiście tematyka tych obrazów może być bardzo różna. Jeśli lubisz przyrodę, podróże, jesteś fanem filmów to na pewno znajdziesz coś dla siebie.
10-11-2017, 03:56 PM
Dziękuję, zaraz wejdę i pooglądam.
10-11-2017, 05:27 PM
Z takich nowości do dekoracji domu to jeszcze jest zawieszka drewniana z różnego rodzaju cytatami, które przypominają nam, co w życiu jest ważne, co się naprawdę liczy. Myślę, że warto coś takiego mieć w domu, bo to wzbogaci jego wnętrze, pozwoli stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Można je obejrzeć na tej stronie: http://naklejkomania.eu/53-tabliczki-ozdobne-z-cytatami. W ofercie są tabliczki w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach.
10-11-2017, 06:45 PM
Mnie zwłaszcza podoba się ta w której kobieta przyznaje się, że jest wredna Smile. To całkiem jak o mnie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS