Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Domowe zoo.

05-09-2016, 11:54 AM
Domowe zoo.
Chciałabym stworzyć na terenie naszej posesji małe zoo z małymi drapieżnikami. Wiem, że potrzebuję szeregu zezwoleń, ale nad tym już pracuję. Chciałbym już teraz stworzyć odpowiednią przestrzeń dla tych, którzy zdecydują się odwiedzić mój mini ogród. Chodzi mi o bezpieczne stanowiska do oglądania. Jak myślicie co będzie odpowiednie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2016, 12:38 PM
Domowe zoo.
Domowe ogrody zoologiczne stają się coraz bardziej popularne. Ludzie robią na tym niezły interes, bo jak wiadomo duże ogrody są zazwyczaj tylko w dużych miastach. A ludzie są ciekawy nowych doświadczeń, a poza tym to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, szczególnie z dziećmi.
05-09-2016, 03:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2017 10:26 PM przez notariusz.)
Domowe zoo.
Z mojego punktu widzenia to ja polecam balustrady ze szkłem, takiej jak tutaj chromsystem.pl/chromsystem---balustrady-chromoniklowe,-ze-szk%C5%82em.html, które umożliwią bezpieczne oglądanie zwierząt, tym bardziej drapieżników.
05-09-2016, 04:50 PM
Domowe zoo.
Całość musi w pełni zabezpieczać zwiedzających, więc to co pisze koleżanka wydaje się być rozsądny rozwiazaniem. Do odpowiednich balustrad musisz dopasować odpowiedniej grubości szkło, aby całość była w pełni bezpieczna i funkcjonalna.
05-09-2016, 05:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2017 10:27 PM przez notariusz.)
Domowe zoo.
Na dworze możesz także zastosować poręcze zewnętrzne z nierdzewnej stali (chromsystem.pl/), będą doskonale uzupełniały cały wystrój twojego ogrodu. Już widzę w myślach, że będzie to bardzo dobrze wyglądało i mam nadzieję funkcjonowało.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS