Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobra stacja robocza

03-31-2016, 11:01 AM
Dobra stacja robocza
Witam. Szukam stacji roboczej w postaci laptopa, najlepiej ultrabooka. Procesor jaki mnie interesuje to tylko i wyłącznie i7, ram minimum 8gb (plus najlepiej możliwość rozszerzenia). Możecie mi coś polecić? Potrzebuję kompa dosłownie na wczoraj, więc byłbym bardzo wdzięczny za wszystkie odpowiedzi. Z góry dzięki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-31-2016, 11:21 AM
Dobra stacja robocza
Hmm jak do pracy, to Dell z serii Precision to prawdziwa rakieta. Śmiga, aż miło, a pamięć RAM można rozszerzyć do 16gb jakbyś potrzebował. Kupisz z Windowsem 8.1 Pro na pokładzie. Z ciekawszych modeli warto byś jeszcze zajrzał do specyfikacji ThinkPada W marki Lenovo, bardzo dobry komputer. Naprawdę niesamowicie wydajny jak na laptopa, ma nawet kamerę internetową w technologii HD. Sam go użytkuję od roku, więc polecam.
03-31-2016, 01:43 PM
Dobra stacja robocza
Dzięki za rekomendacje, ale Windows to akurat mnie nie cieszy…
03-31-2016, 03:20 PM
Dobra stacja robocza
No to możesz zawsze zainstalować Ubuntu, żaden problem Tongue choć ja tam zawsze lubiłem Windowsa. Ma swoje minusy, ale dobrze się go użytkuje. Co do tych lapków jeszcze, to zajrzyj na mct-sklep.pl, moim zdaniem mają ciekawszy asortyment niż te największe sieciówki.
03-31-2016, 06:06 PM
Dobra stacja robocza
Ja pracuję na HP ZBook 17 calowym, genialny sprzęt, polecam bardzo. Tak wydajnego laptopa jeszcze nie miałem. Można pamięć rozszerzyć do 32 gb. Ten komputer jest o tyle świetny, że sprawdza się w różnych trudnych warunkach, ja np. potrzebowałem go na budowie, a wiadomo jakie tam są warunki – piach, pył itd. Zniósł nawet bez żadnego zadrapania upadek na beton.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS