Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Do czego używacie miodu?

06-22-2016, 01:09 PM
Do czego używacie miodu?
Lubicie miód pszczeli? Jeśli tak, to do czego go używacie? Ja uwielbiam świeże, chrupkie pieczywo z miodem. Oczywiście miodu używam również do herbaty, ale to tylko wtedy jak jestem przeziębiona, albo jak czuję, że mnie coś bierze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-22-2016, 03:25 PM
Do czego używacie miodu?
Calkiem zapomnialam, ze jest taki produkt jak miod. Przyznam szczerze, ze nie jadlam miodu juz od kilku lat. Dobrze, ze napisałas ten post. Jeszcze dzisiaj kupie sobie sloiczek miodu i na kolacje zjem z rogalikiem, tak jak w dziecinstwieSmile
06-22-2016, 06:03 PM
Do czego używacie miodu?
Ja używam miodu do marynat mięsnych. Dzięki zastosowaniu miodu przyprawy lepiej trzymają się karkówki lub żeberek. Poza tym mięso z dodatkiem miodu zawsze mi dobrze smakowało i mam do niego słabość.
06-22-2016, 08:05 PM
Do czego używacie miodu?
Ja miodu używam sporadycznie, a jak już to zazwyczaj do słodzenia herbaty, wtedy jak bierze mnie przeziębienie. Kiedyś nawet zastanawiałem się, czy samemu nie zając się produkcją miodu i kto wie, czy w najbliższej przszłości do tego pomysłu nie wrócę. Tak w ogóle, jak ktoś by był zainteresowany założeniem pasieki, to warto zajrzeć na stronę http://www.pszczeliazyl.pl/blog/jak-zalozyc-pasieke/. Niezły poradnik dla początkujących pszczelarzy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS