Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Design, a produkt.

08-19-2016, 09:25 AM
Design, a produkt.
Jakie triki stosujecie, by wasze produkty były atrakcyjne wizualnie? Czy przyklejanie bardziej zadbanych, przemyślanych, może kreatywnych etykiet ma jakieś znaczenie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-19-2016, 11:39 AM
Design, a produkt.
Oczywiście, że ma.Smile Klienci są wzrokowcami i bardzo zależy im na estetyce. Dlatego trzeba dbać o każdy szczegół i ogół, od samego opakowania zaczynając, przez kwestie reklamowe i tak dalej. Ja stosuję etykiety samoprzylepne kolorowe i bardzo ładnie wyróżniają mój produkt, są jednocześnie praktyczne i estetyczne. A przecież właśnie takich rozwiązań, my, biznesmeni i bizneswomanki potrzebujemy.Wink
08-19-2016, 11:54 AM
Design, a produkt.
też tak myślę, niby mała rzecz, ale jednak drukarka do etykiet potrafi zdziałać cuda. Kreatywne etykiety dobrze działają na klientów, bardziej przyciągają wzrok, są intrygujące. Zawsze lepsze od standardowej nudy. Ja dbam jeszcze o to, by moje opakowania zawsze były czyste i nieuszkodzone, bo wtedy nawet i najładniejsza etykietka nie ma szans na przyciągnięcie kupujących…
08-19-2016, 01:51 PM
Design, a produkt.
wiecie co, i właśnie dlatego warto zainwestować w jakiś dobry program zarządzania magazynem – wtedy wszystko idzie sprawniej i macie gwarancję, że produkty będą bardziej zadbane. No i nie ma wtedy odrzutów w wyniku uszkodzeń, więc inwestycja się zwraca.
08-19-2016, 03:57 PM
Design, a produkt.
z perspektywy klientki: tak, estetyka ma znaczenie;D etykiety też, doceniam jak producent zadba o to, by wyglądały ładnie i kreatywnie. A co do zniszczonych opakowań to faktycznie problem, szczególnie gdzieś w dużych marketach, gdzie towar przerzuca się tu i tam. Albo brud na opakowaniu… też zniechęca. Kilka razy zrezygnowałam z kupna butelki z odżywką, bo była po prostu jakaś lepka, nieestetyczna, brr.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS