Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czym zajmuje się typowa agencja detektywistyczna w Lublinie?

01-31-2017, 11:49 AM
Interesuje mnie tematyka, jaką najczęsciej zajmują się lubelscy detektywi. Z jakimi sprawami najczęsciej zgłaszają się do nich ludzie? Czy to są sprawy związane ze zdradami, a może jednak coś innego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-31-2017, 12:07 PM
Wydaje mi się, że najczęstsze sprawy dotyczą właśnie zdrad małżeńskich, gdy jedno z małżonków chce sprawdzić, czy drugie nie ma kogoś na boku, ale mogę się mylić. Sama z takich usług nigdy nie korzystałam.
01-31-2017, 01:49 PM
Do agencji detektywistycznych na pewno zwracają się ludzie, którzy szukają kogoś zaginionego. Gdy chcą znaleźć kogoś bliskiego, na przykład dziecko, które uciekło z domu. Wydaje mi się, że niektórzy rodzice śledzą też swoje dzieci, chcą sprawdzać z kim się zadają, czy nie biorą narkotyków i takie tam.
01-31-2017, 04:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-27-2017 11:41 PM przez notariusz.)
Zamiast się domyślac, wejdź sobie na stronę monos24.pl/. To strona internetowa jednej z większych agencji detektywistycznych w Lublinie. Od razu będziesz wiedział czym się zajmują. Jesli szukasz materiałów do jakiegoś artykułu to po prostu do nich zadzwon i zapytaj, z czym do nich najczęściej przychodzą ludzie. Ja myśle, że najbardziej popularne sprawy to właśnie te związane z kwestią wierności, ale może się myle. Sam chętnie bym się dowiedzieł, co jest teraz najbardziej na topie.
01-31-2017, 04:57 PM
Ja kiedys korzystałam z usług detektywa. Chciałem sprawdzić, jaki majątek miał facet, który wisiał mi mnóstwo kasy, a ogłosił bankructwo. Niestety okazało się, że facet rzeczywiście zbankrutował i stracił nawet mieszkanie. Ale warto wiedzieć, że jest taka możliwość, że można kogoś dokładnie prześwietlic.
01-31-2017, 06:34 PM
Dzięki za linka, spróbuję się z nimi skontaktowac.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS