Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czyje usługi ochroniarskie na terenie Poznania polecacie?

01-27-2017, 12:17 PM
Hej, usługi której z firm ochroniarskich polecilibyście jeśli zależy mi na dobrych zabezpieczniach elektronicznych? Przede wszystkim chodzi mi o kamery, bo czujniki ruchu, albo jakieś inne dodatki tego typu niekoniecznie mnie interesują. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 02:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2018 09:16 PM przez notariusz.)
Cześć. Moim zdaniem warto zdecydować się na raf-system.pl/ bo ich usługi ochroniarskie w Poznaniu są profesjonalne i niedrogie. Znajomy polecił mi kilka lat temu jak otwierałem mini halę produkcyjną, ale szybko zdecydowałem się też na wstawienie kamer do domu. Po pierwsze jakby w razie coś się stało to mam wszystko udokumentowane na filmach, a już sama obecność kamer odstrasza. Dochodzi również oczywisty aspekt szybszej reakcji bo alarm można uruchomić od razu po zaobserwowaniu zdarzenia, pzdr.
01-27-2017, 04:41 PM
U mnie w pracy są kamery tej firmy, a związku z kilkoma już napadami na podobne biura podobno mają nam dać ochroniarzy. Ja bym się nawet ucieszyła bo tak jak pisał kolega wyżej – im wiecej zabezpieczeń tym złodziej bardziej odstraszony.
01-27-2017, 06:50 PM
Dzięki za pomoc, temat do zamknięcia Smile.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS