Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy warto pracować w firmie TENSE?

09-28-2017, 06:44 AM
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stażem w firmie TENSE w Poznaniu. Czy uważacie, że warto tam pracować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-28-2017, 09:12 AM
Ja pracowałam tam w dziale sprzedaży i ogólnie polecam pracę w tej firmie, bo są tam dobre warunki pracy i miła atmosfera. A odeszłam stamtąd dlatego, ze jak się okazało, sprzedaż to niekoniecznie moja dziedzina.
09-28-2017, 12:03 PM
Ja również mam bardzo dobre opinie o pracy w TENSE, bo stanowi ona dla mnie nie tylko stałe źródło dochodu, ale również możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Jestem zdalnym copywriterem i mimo, że nigdy nie byłam w siedzibie tej firmy, to czuję się częścią jej zespołu. Bardzo dobrze oceniam komunikację z moimi przełożonymi, jak również to, że dotrzymują terminów wypłat mojego wynagrodzenia. Uważam, że to solidna i niezawodna firma, na której pomoc i zrozumienie zawsze można liczyć.
09-28-2017, 01:10 PM
To ciekawe, bo nawet nie wiem dokładnie, czym jest praca zdalna. A czy zdalny staż też jest tam możliwy?
09-28-2017, 03:29 PM
Praca zdalna to praca poza siedzibą firmy, czyli najczęsciej w domu zdalnego współpracownika. Wiąże się ona przede wszystkim z komunikacją mailową i przesyłaniem zleceń oraz rozliczeń właśnie tą drogą. Ma to dużo zalet, jednak wymaga sporego zaangażowania ze strony współpracownika, przede wszystkim skupienia, co w prywatnym mieszkaniu nie jest wcale takie łatwe. A jeśli chodzi o zdalny staż to nie wiem, czy jest możliwy, ale warto zapytać.
09-28-2017, 04:10 PM
Ja też polecam firmę Grupa TENSE opinie o pracy w tym miejscu znam tylko bardzo dobre. Odbyłem tam staż w dziale SEO i uważam, ze był to dobry początek mojej zawodowej drogi. Też nie jestem pewien, czy można tam odbyć staż zdalnie, ale podejrzewam, ze raczej staż wiąże się z koniecznością codziennego przychodzenia do biura.
09-28-2017, 07:01 PM
Rozumiem. Mnie również najbardziej interesuje staż w dziale SEO. Złożę w tej firmie swoje CV i poczekam na odzew. Skoro piszecie, że to solidna firma, to na pewno warto tam zdobywac swoje zawodowe doświadczenie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS