Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co sądzicie o deskach tarasowych z kompozytu

06-17-2016, 01:17 PM
Cześć, znalazłam ostatnio w sklepie deski tarasowe z kompozytu. Czym w ogóle jest ten kompozyt i czy jest wytrzymały? Szukam od pewnego czasu jakiegoś w miarę rozsądnego cenowo pokrycia, a te deseczki wydały mi się wytrzymałe i łatwe do czyszczenia. Proszę osoby które mają z nich zrobione tarasy o opinię czy warto je kupować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-17-2016, 02:19 PM
witam, mam cały taras pokryty brązowymi deskami tarasowymi z kompozytów i jestem bardzo zadowolony. Ten materiał jest na pewno o wiele wytrzymalszy niż drewno i nie ma z nim tyle zachodu, bo nie trzeba odmalowywać, impregnować itd. Kolor utrzymuje się bardzo dobrze i nie płowieje, a co do wytrzymałości to również nie mogę powiedzieć złego słowa. W ogóle to polecam poczytać sobie o deskach na tej stronie: http://www.grupaecco.com.pl/zalety-desek-kompozytowych. Kupowałem od nich bo mają najlepsze ceny i opinie sklepu który stawia na jakość, jak będziesz się decydować to polecam brac od nich, pzdr.
06-17-2016, 04:41 PM
Czy pod takie deski musi być jakaś specjalna stalowa konstrukcja pod tarasem? Mam już wylany taras betonowy a chciałbym kupić deski kompozytowe bo fajnie wyglądają i są bardzo wytrzymałe. Jak byłem w Finlandii to zauważyłem że niemal wszędzie z nich korzystają, nawet bezpośrednio na gruncie. Prosze o odpowiedź i z góry dziękuję.
06-17-2016, 05:55 PM
Na betonie również się je kładzie. Skoro jak mówisz ludzie kłada je na gruncie to na betonie tym bardziej się da, a nawet będzie lepiej bo zachowają swoje właściwości. Mój znajomy co prawda 3 lata temu zrobił taras z kompozytów właściwie na trawie. Z początku byłem przekonany że to wszystko się rozsypie, powygina itd. Na początku miesiąca spotkaliśmy sie na grillu i wszystko trzyma sie jakby bylo kladzione tydzień temu. Zaskakująca technologia Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS