Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co na zmęczone nogi i ochronę naczyń?

11-29-2017, 08:31 AM
Mam taką pracę że dużo stroję – znajomy lekarz zasugerował żebym zwrócił uwagę na profilaktykę żylaków. Szczerze to się zgapiłem i jak gadaliśmy to nie dopytałem o jakieś konkretne preparaty. Jeśli macie jakieś doświadczenia to się podzielcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-29-2017, 11:26 AM
Poza środkami jakie warto mieć w szufladzie warto też zadbać o jakieś ćwiczenia na nogi itp. Ponoć uprawianie prostych sportów może zdziałać cuda w tym zakresie.
11-29-2017, 12:19 PM
U mnie w rodzinie wiele osób miało żylaki więc dla profilaktyki biorę to http://www.apteka-internetowa-24.pl/dih-...-tabl.html. Jest to dość znany produkt w tym momencie. Kluczowy składnik to diosmina, jeden z bioflawonoidów. Na nogi ma zdecydowanie korzystny wpływ.
11-29-2017, 02:58 PM
O ile dobrze kojarzę to przy problemach naczyniowych warto też korzystać z odpowiednich kremów z filtrami bo słońce może pogłębić objawy. Tu jest jeden z takich preparatów: http://www.apteka-internetowa-24.pl/aven...80-ml.html. Tu mamy ochronę przed stresem oksydacyjnym, ważna sprawa a czasami pomijana.
11-29-2017, 03:12 PM
Masakra, ja też pracuję głównie na nogach (jestem kelnerką) i po paru godzinach ostrego zasuwania mam chwilami dość... Też powinnam pomyśleć o jakimś preparacie, maści albo czymś.
11-29-2017, 05:12 PM
Dziś coraz trudniej znaleźć kogoś kto by nie narzekał na zmęczone nogi. Od siedzenia na krześle w biurze też można się ich nabawić.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS