Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co kupujecie najczęściej w aptekach?

10-28-2016, 12:04 PM
Ostatnio przeglądałam swoja szafeczke z lekami no i normalnie się wystraszylam, ze mam tak wiele rzeczy, tak wieel srodkow przeciwbolowych itd. No i mnóstwo suplementow diety, tak jak bym zadnych witamin normalnie nie jadla. Chyba czesc oddam/wyrzuce… A co wy kupujecie najczęściej w aptekach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-28-2016, 12:31 PM
Głownie antybiotyki no i jakies srodki przeciwbolowe. Jednak bez przesady. Nie samymi lekami człowiek zyje Wink taka prawda.
10-28-2016, 02:04 PM
Ja staram się ograniczac leki, bo jednak w nadmiarze one nie pomagaja, a szkodza. Jest Apteka Bez Recepty i ja tam kupuje rozne rzeczy od rzeczy bardziej kosmetycznych do mojej skory wrażliwej do roznych srodkow na przeziębienia itd.
10-28-2016, 03:07 PM
Faktem jest ze jak się za duzo bierze antybiotykow to nagle nasz organizm może powaznie zaczac szwankowac i o tym trzeba zawsze pamiętać. Bo to nei cukierki.
10-28-2016, 03:16 PM
Ja biore antybiotyki jak już wyjscia nie mam, bo czasem niestety tak jest. Jest Osłonka Normal jak się bierze antybiotyk. W sumie takie cos na oslone zoładka jak sama nazwa wskazuje. No i ja standardowo kupuje sporo witaminy c na przeziębienia : P no i malinowe herbatki Smile
10-28-2016, 05:25 PM
co do przeziębien to jest tez gripex info tu jest http://www.aptekabezrecepty24.pl/kategor...kow/gripex co jest dokladnie w skladzie. Dosc dobrze dostępny jest wiec w sumie zaleta to jego. Bo jak człowiek zachoruje to potrzebuje zwykle czegos na szybko Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS