Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co ciekawego można robić w Poznaniu?

08-26-2016, 10:07 AM
Za dwa tygodnie ruszamy do Poznania. Bez planu. Chcemi troche spontanicznie spędzić czas, ale tez co nieco zobaczyc. Co według was ciekawego można robić w Poznaniu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-26-2016, 10:28 AM
Polecam Dark House bo w tych escape roomach nie będziecie se nudzic. Byłem ze znajomymi w pokoju a la szpital psychiatryczny i jeszcze nigdy nei zależało mi tak bardzo by rozwiązać zagadke. Godzinka i się jedzie ; ) No i w necie poszukaj faq dotyczących escape roomu i wtedy będziesz wiedziec wiecej. Grupy nie mogą być duze, w Poznaniu do 4 osob. No a cenowo to wychodzi wszedzie podobnie.
08-26-2016, 12:47 PM
Słyszałem o Dark House ale jak mieszkam w Poznaniu to jeszcze tam nei byłem. Jakos woleliśmy ze znajomymi skoczyc na kajaki na mazury. Ale te zagadki to na pewno spoko sprawa… bo z ta presja czasowa to jednak utrudnienie jest. Ale to tylko gra wiadomo.
08-26-2016, 01:36 PM
Polecam Pałac Gorków z XVI wieku. Perełka architektonicznaSmile. no ale w ogóle stolica wielkopolski ma dużo ciekawych zabytkow. I starówka jest całkiem duża. Albo zobaczcie zamek cesarski. Fajna sprawa Tongue
08-26-2016, 04:09 PM
jest zoo, wiec tez możecie tam zajsc, no sa zabytki bo to przeciez dosc stare miasto. Generalnei sporo atrakcji ale pewnie najlepiej żebyście mieli jakiegos poznaniaka za przewodnika Wink To by wam pokazał co jest ciekawego tu i uwdzie.
08-26-2016, 04:32 PM
Chyba najlepiej zajsc na starowke a potem was poniesie Wink Ja tak zwiedzam zawsze miasta Tongue
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS