Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ciuchy w trakcie ciąży? Na co zwrócić uwagę?

08-23-2016, 08:42 AM
To mój pierwszy wpis na tym forum dlatego proszę o łaskawe podejście Tongue Mam takie pytanie, na co zwracacie uwagę jak kupujecie ciuchy w trakcie ciąży? I ewentualnie jak macie jakieś sprawdzone sklepy to też będę wdzięczna za informacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-23-2016, 10:43 AM
Jeżeli interesuje cię odzież ciążowa to wysyłam moją ulubioną stronę na pw. Kupiłam tam połowę ciuchów które miałam w trakcie ciąży i naprawdę są wygodne. Druga połowa to ta z lumpa i od rodziny Big Grin
08-23-2016, 11:03 AM
Robiłem kiedyś mojej żonie prezent i kupiłem jej kilka ładnych wdzianek Big Grin Ja patrzyłem na to z jakiego materiału jest ciuch, poczytaj w internecie jakie najlepiej przepuszczają powietrze, i który jest najbardziej rozciągliwy. A na tej stronie też znajdziesz spoko rzeczy.
08-23-2016, 01:27 PM
No to jaki materiał najlepiej żeby był? Ciężko znaleźć coś takiego w necie, parametry tkanin albo coś by się przydały Tongue
08-23-2016, 02:16 PM
Akurat te spodnie co kupowałem żonie są zrobione praktycznie z samej bawełny. Zresztą nie od dzisiaj wiadomo że bawełna to najlepszy materiał jaki może być. Na stronie możesz sobie wejść w konkretny model i masz pokazane jaki jest skład.
08-23-2016, 04:21 PM
No i super. Dzięki śliczne za pomoc, temat do zamknięcia. Poczytałam trochę w internecie na ten temat i okazuje się że wcale nie ma tu żadnej filozofii. Ze sklepy pewnie skorzystam jak tylko wpadnie mi coś w oko Wink Dzięki :*
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS