Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ceny złączek

09-08-2016, 09:19 AM
Ceny złączek
Witam. Jakiś czas temu w oko mi wpadła dosyć taka dobra złączka i się zastanawiam czy jej cena jest dobra. Ile zazwyczaj takie złączki kosztują? Możecie powiedzieć z własnego doświadczenia ile takie złączki kosztują? Nie chciałbym jednak za bardzo przepłacić za te swoje zakupy, a jednak mi zależy na tym żeby przyoszczędzić Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 11:54 AM
Ceny złączek
Ja to bym Ci polecił wejść na stronę http://e-mikas.com.pl/pl/c/Akcesoria-arm...lacyjna/25 i poszperać to wtedy sobie zobaczysz ile wynoszą ceny. Tutaj akurat masz ceny raczej niskie i takie powinny Cię w pełni zadowolić. Także polecam tam poszperać, popatrzeć i się zastanowić co tam Ci będzie potrzebne dokładnie i tam po prostu kupić Smile
09-08-2016, 02:36 PM
Ceny złączek
Widzę nawet, że kotły gazowe Termet tam mają i można bez problemu je sobie zamówić. Cena naprawdę mnie zaskoczyła, bo tak tanio to raczej jeszcze nigdzie widziałem, żeby było. Ale to nawet całkiem fajnie, jestem chętny na takie zakupy.
09-08-2016, 04:01 PM
Ceny złączek
No widzisz, kolegów zawsze warto słuchać, żeby dobrą cenę zapłacić za towar o naprawdę wysokiej jakości Smile Powodzonka ze wszystkim życzę
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS