Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ceny wynajmu samochodu na kilka dni

04-01-2016, 03:45 PM
To od początku. Zepsuł mi się samochód, a że codziennie muszę dojeżdżać do pracy 30km więc potrzebuję auto. Naprawa z tego co mi powiedziano w warsztacie zajmie kilka dni. Chciałam się was zapytać czy kiedykolwiek korzystaliście z wypożyczalni samochodów i ile was to kosztowało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 05:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2016 01:08 AM przez notariusz.)
Cześć. Niestety nie korzystałam, ale z tego co mi wiadomo to wynajem samochodu w Poznaniu zapewniany jest w dość niskich cenach. Pewnie za dobę koło 100zł zapłacisz. Wydaje mi się, że to wcale nie dużo.
04-01-2016, 07:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2016 01:08 AM przez notariusz.)
Zależy dla kogo niedużo. Jednym 100 na dzień tak łatwo nie przychodzi. No ale jak potrzebny jest samochód, to negocjuj stawki, w końcu weźmiesz auto na kilka dni. Jeśli potrzebna ci wypożyczalnia samochodów to miejscowością, którą powinnaś się zainteresować w pierwszej kolejności jest Mosina. Ktoś kiedyś wypożyczał od nich auto i był zadowolony.
04-01-2016, 09:08 PM
Dzień dobry. Ja bym polecił http://torcar24.pl/. Myślę, że mają fajne stawki, a co najważniejsze auta mają nowe, a nie jakieś stare trupy. Nie ma nic gorszego od wynajęcia samochodu, którego stan techniczny budzi wątpliwości. Zadzwoń wypytaj a się dowiesz o cenę, bo tak to nie umiem odpowiedzieć. Pozdrawiam.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS