Create an Account
x
Log in

Username:

Password:
 

or Register

  Nie pamiętam hasłaOdpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cambridge English Advanced – szukam danych

05-23-2016, 12:09 PM
Post: #1
Cambridge English Advanced – szukam danych
Witam bardzo serdecznie. Odkąd pamiętam interesuję się językami obcymi. Od ukończenia szkoły średniej zaczęłam coraz bardziej zwracać uwagę na znaczenie jakie ma znajomość języków. Kontynuuję obecnie naukę języka angielskiego na własną rękę i widząc coraz lepsze rezultaty postanowiłam przypieczętować to dokumentem potwierdzającym moje kwalifikacje językowe. Szukam obecnie odpowiedniego egzaminu, którego wynik da mi szerokie możliwości w kraju i za granicą jeśli chodzi o pracę. Znalazłak kilka zdawkowych informacji o egzaminach Cambridge English, a dokładnie o Cambridge English: Advanced lub w skrócie CAE. Czy moglibyście rozwinąć temat i napisać więcej czym jest ten egzamin i dla kogo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-23-2016, 12:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2017 01:34 AM przez notariusz.)
Post: #2
Cambridge English Advanced – szukam danych
Nie tak dawno czytałem o egzaminach Cambridge English: Advanced to mogę podzielić się informacjami. Sama jestem szczęśliwą posiadaczką certyfikatu FCE, który odebrałem na początku tego roku. Wracając do Twojego zapytania. Certyfikat CAE jest postrzegany przez instytucje szkolnictwa wyższego w wielu krajach jako dowód odpowiednich umiejętności językowych na kursach prowadzonych i ocenianych w języku angielskim. Prawie wszystkie uniwersytety w Wielkiej Brytanii i rosnąca liczba uczelni w USA uznają wyniki egzaminów CAE, podobnie jak wielu pracodawców na całym świecie. Studiowanie z kwalifikacjami lingwistycznymi na poziomie CAE pomaga uczącym się doskonalić swoje umiejętności językowe i używać ich w szerokim zakresie kontekstów. Egzaminy opierają się na realistycznych zadaniach i pokazują możliwość używania języka w praktycznych sytuacjach. Zerknij na https://fce.pl/certyfikaty-egzaminy/cae gdzie masz pełny opis i format egzaminu wraz z przykładowym egzaminem. Kandydaci mają możliwość uczestniczenia w spotkaniach i dyskusjach, wyrażając opinie jasno i będąc w stanie zrozumieć i napisać różnego rodzaju teksty, w tym listy biznesowe i raporty. Będą również świadomi różnych stylów języka angielskiego dostosowanych do różnych sytuacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-23-2016, 03:09 PM
Post: #3
Cambridge English Advanced – szukam danych
To ja też wtrące swoje trzy grosze. CAE jest dla uczniów, którzy chcą osiągnąć poziom języka angielskiego, który jest odpowiedni dla większości zastosowań, w tym biznes i nauka. Sukces na tym poziomie wskazuje na zdolność do efektywnego korzystania z języka angielskiego i wykorzystywania go w pełni w sytuacjach społecznych i zawodowych oraz w szkolnictwie wyższym. CAE jest podejmowane przez ponad 60.000 ludzi każdego roku w ponad 60 krajach. Są to cenne kwalifikacje dla każdego, kto chce pracować lub studiować za granicą lub rozwijać karierę, która wymaga umiejętności językowych, w tym w biznesie, medycynie, inżynierii i wielu innych zawodach. Jest także świetne przygotowanie dla każdego, kto uczy się po to by przystąpić do egzaminu na najwyższym poziomie czyli Cambridge Certificate of Proficiency in English.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS