Create an Account
x
Log in

Username:

Password:

or Register

Nie pamiętam hasła

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Brak pomysłów na przyjęcie firmowe.

05-02-2016, 08:04 AM
Organizujemy firmową imprezę, sprawa jest cykliczna i odbywa się dwa razy w roku. Za każdym razem odbywa się w innym miejscu i szczerze mówiąć kończą mi się pomysły jeśli chodzi o organizację. Czy znacie jakieś awangardowe miejsce, w którym możnaby cos takigo zorganizować. Osób będzie powiedzmy 50, czyli nie za dużo i nie za mało. Chcemy oprawę muzyczna dja. Proszę o propozycje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2016, 08:35 AM
Fajny pomysł – za każdym razem gdzie indziej. My z firmą po prostu wyjezdzamy w różne miejsca z firmą, jest rzadziej, ale bardziej, moim zdanie integracyjnie. Nie myśleliście, zeby tak zrobić?
05-02-2016, 10:55 AM
Kiedyś był taki pomysł, ale kilka osób od razu powiedziało, że nie da rady bo mają albo małe dzieci albo chorych rodziców albo jeszcze coś innego. Słowem – zawracanie głowy. Lepiej zrobić to w mieśćie, zeby było z głowy.
05-02-2016, 12:24 PM
Coś strasznego, rzeczywiśćie. Ludzie mają czelność mieć życie poza pracą i mówić o tym głośno, bezczelność.
05-02-2016, 12:52 PM
Ja niedawno byłem na imprezie firmowej ale jako osoba towarzysząca. Firma mojego zorganizowała swój event w takim bardzo awangardowym miejscu, w Praskiej Drukarni. To takie miejsce, które w nowoczesny sposób nawiązuje do starych praskich tradycji. Świetnie się tam bawiłem i słyszałem, że od tej pory imprezy będą się odbywały tylko tam.
05-02-2016, 02:29 PM
Ekstra pomysł, o Pradze specjalnie nie myślałam do tej pory bo generalnie nie znam tej okolicy miasta. Nie jestem z Wawy wiec nie bywałam w każdym zakamarku, ale zdecydowanie sobie sprawdzę miejscówkę. Po nazwie wnioskuję, że będzi epasowała do charakteru naszej firmy.
05-02-2016, 04:04 PM
A jaki to charakter?
05-02-2016, 04:32 PM
Hipstersko-nowoczesno-upbeatowo-młodziezowo-nowatorski, jeśli miałabym użyć jednego słowa Smile
05-02-2016, 05:54 PM
Byłem tam kiedyś na konferencji. Miejsce duże, ale nie sprawia wrażenia molochu. To pewnie dzięki odpowiedniemu zaadaptowaniu przestrzeni. Poza tym była potem muzyka i powiem, że akustyka jest genialna. Też mieliśmy dja, nie wiem jak by się sprawdził zespół ze swoim sprzętem, ale nie mówię, że źle. Poza tym Mińska to ciekawa okolica, to już jest bardzo poszukiwana przez młode osoby miejscówka i do mieszkania i do pracy.
05-02-2016, 08:20 PM
Rewelacja, bardzo mi się podoba.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt   notariusz-pszczyna.pl   Wróć do góry   Wróć do forów   Wersja bez grafiki   RSS